تبلیغات
... ... - جدید ترین فناوری
 

جدید ترین فناوری

نویسنده: امیررضا شیرازی

 

 

جدیدترین فن آوری های روز دنبا

 

1- محل  وسایلتان را بسادگی پیدا كنید

همیشه وسایل‌تان را كه غالبا گران هم خریده‌اید، گم می‌كنید؟  آیا تاكنون بدنبال یكی از وسایلتان بوده اید كه موفق به پیدا كردنش نشده باشید ؟  در مورد گوشی همراه تا حدی مشكل حل شده است و با یك تماس تلفنی محلش را در اطرافتان پیدا میكنید . ولی در مورد وسایل دیگر مثلا لپ تاپ ، دستگاه بلوتوث ، كیف جیبی و . . .  از چه روشی استفاده میكنید ؟ ایده ذیل پاسخ شما را خواهد داد: 

 

 

با این ایده عالی دیگر هیچ چیز را جا نمی‌گذارید. ‌DeWalt‌ به‌همراه كارخانه فورد ابزاری درست كرده‌اند كه با كمك ‌ RFID‌(تشخیص از راه فركانس رادیویی)، بتوانید وسایل مختلف‌تان را به آن بشناسانید و بعد در صورتی كه چیزی را گم كنید، به شما هشدار می‌دهد. بدین ترتیب از شر گم شدن موبایل، آچار، پیچ‌گوشتی یا حتی وسایل گران‌تر خود نیز خلاص می‌شوید.

--------------------------------------------------------------------------

2- سیستم هشدار از راه دور

ارائه مطالب و سمینارها همواره دشوار بوده است، اما با كمك این دستگاه كه از سوی لاجیتك عرضه شده، می‌توانید به‌سادگی از زمان باقی‌مانده ارائه خود مطمئن شوید. از طرف دیگر این كنترل 100دلاری با كمك فناوری‌هایی چون لیزر سبز می‌تواند با پاورپوینت شما از چند ده قدمی رابطه برقرار كند.

--------------------------------------------------------------------------

3- قوی ترین اسپیكر دنیا 

شاید شما معتقد باشید كه  این دستگاه واقعا مفید است و كاربرد دارد، چون قوی ترین بلند گوی دنیاست اما بگذارید نظرتان را عوض كنیم. اول از همه این بلندگوها 2میلیون دلار ارزش دارند و نام »بالاتر از آن نیست« را یدك می‌كشند. هر یك از كانال‌های این بلندگوی دو كاناله، از 6 پنل 7 فوتی (به‌اندازه یخچال) تشكیل شده‌اند. اگر بخواهید هر دوی این كانال‌ها را حساب كنید، به اتاقی با عرض 37فوت نیاز دارید و به‌خاطر این‌كه 4تن وزن آنهاست، خیال اینكه در آپارتمان ببریدشان را فراموش كنید. توان مصرفی این بلندگوها 31هزار وات است و صدایی كه تولید می‌كنند با توان 146دسی‌بل است و میزان زیادی فراتر از آستانه درد گوش انسان است.

--------------------------------------------------------------------------

4- ترازوی اینترنت‌ دار

این ترازو از طریق امواج وای‌فای قادر است وزن شما را به اینترنت منتقل كند. مطمئنا هیچ چیز جز شرمندگی به‌سرعت پراكنده نمی‌شود و این ترازو با تكیه بر همین اصل سعی دارد شما را وادار كند وزن خود را حفظ كنید. كافی است روزی یك بار روی آن بایستید و نتایج آماری میزان وزن و چربی خود را مشاهده كنید. ‌

--------------------------------------------------------------------------

 

5- مانیتور لمسی

مانیتور با قابلیت اتصال یو‌اس‌بی، پایه‌‌ای كه نقش محافظ را هم بازی می‌كند و صفحه نمایش 800 در 480پیكسلی 7‌اینچی، مشخصات ‌S710 Mimo‌ است كه به‌تازگی عرضه شده است و می‌تواند كنتراستی با تفكیك 500:1 ارائه كند. قیمت این دستگاه بین 150 تا 220دلار متغیر است


منبع : http://www.p30p30.com

 

() نظرات